Skip to main content

Pastatų šiltinimo poliuretano putomis ekonominė nauda
Tinkamas namo apšiltinimas ir izoliavimas yra vienas svarbiausių žingsnių, padedančių pastebimai sutaupyti energijos ir taip padidinti kasdienio gyvenimo komfortą. PUR putos, arba poliuretano putos, šiuo metu yra veiksmingiausia rinkoje esanti medžiaga, sėkmingai naudojama pastatų šilumos izoliacijai. Kaip izoliuoti palėpę, kad izoliacija būtų veiksminga?

Šiltinimo PUR putomis privalumai.
Poliuretano putos yra viena geriausių statybų rinkoje siūlomų izoliacinių medžiagų. Dėl unikalios mikroporinės struktūros veiksmingai sumažina bet kokius namo šilumos nuostolius ir atskirose patalpose palaiko tinkamai aukštą temperatūrą. Poliuretano putų šilumos perdavimo koeficientas yra
0,037–0,038 W/(m2K). Ką tai reiškia praktiškai? Mažiau energijos suvartojama patalpoms šildyti ir kondicionuoti, t. y. komfortiškai temperatūrai palaikyti, kas atsispindi gerokai mažesnėmis sąskaitomis už elektros energiją, kurios kainos šiais laikais yra nestabilios. Šiais laikais klientai tikisi gerų pastato termoizoliacinių savybių. Tai yra ne tik pastebimos sutaupytos piniginės lėšos, bet ir, galbūt pirmiausia, atskirose patalpose vyraujantis komfortas.

Mūsų įmonės siūlomas pastatų šiltinimas putplasčiu užtikrina, kad pašalinami šilumos tilteliai, t. y. tam tikros vietos, per kurias šiluma prasiskverbia per namo konstrukciją. Žinoma, šilumos tilteliai nėra pageidautini, nes dėl jų padidėja energijos, reikalingos pastatui šildyti, kiekis. Nereikia naudoti profilių ar kitų jungiamųjų detalių, nėra siūlių tarp plokščių ar naudojamų medžiagų sandūrose. Poliuretano putomis galima užpildyti neįprastus paviršius, net ir tokius, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo labai sudėtingi.
PUR putos ne tik apšiltina pastatą, bet ir veiksmingai mažina triukšmą. Todėl nebereikia papildomų elementų ir priemonių iš išorės sklindančiam triukšmui mažinti.

Palėpė PUR putomis apšiltinama greitai ir nesudėtingai, todėl mūsų specialistai gali lengvai pritaikyti namo apšiltinimą pagal įvairias formas ir paviršius. Putas galima sėkmingai tvirtinti prie stogų, sienų, perdangų ir kitoms namo elementų. Taip sutaupoma ne tik laiko, bet ir papildomų išlaidų, susijusių su montavimu ir kelių žmonių remonto darbus vykdančia komanda.

Verta paminėti, kad poliuretano putos yra atsparios daugumai cheminių junginių, biologinių veiksnių. Tačiau renkantis dangas būtina patikrinti, ar medžiagos gali būti naudojamos kartu. Taigi saugiausia naudoti konkretaus gamintojo rekomenduojamas sistemas.

Pastato šiltinimas poliuretano putomis
Palėpės izoliavimas ir šiltinimas purškiant yra šiais laikais bene veiksmingiausias izoliavimo būdas, kurį galime taikyti. Užtikrina aukščiausią kokybę, palyginti su iki šiol taikytais būdais. Didesnė išeiga, žinoma, padeda sutaupyti lėšų medžiagoms, nes jų nereikia tiek daug.
Šią medžiagą lengva naudoti, todėl sumažėja remonto darbų keliamos netvarkos ir mažiau trikdoma kasdienė veikla. Deja, į šiuos dalykus dažnai neatsižvelgiama, tačiau mums svarbu, kad pernelyg netrukdytume savo klientams.

Šiltinimas PUR putomis leidžia pastatams kvėpuoti. Ypatinga putų struktūra, kuri vadinama ląsteline, suteikia galimybę iš patalpų pašalinti sudrėkusį orą. Kartu sukuriamas sandarus barjeras, kuris veiksmingai apsaugo namą, kad į jį nesiskverbtų šaltas oras, vėjo gūsiai ir smarkus lietus. Kitos medžiagos, kurios dažnai naudojamos pastatams izoliuoti, tokių savybių neturi.

Naudojant PUR putas sutaupoma lėšų galimam remontui ar prireikus pakeisti apšiltinimą. Poliuretano putos yra labai patvarios, nesusitraukia ir nenukrenta. Išlaiko savo unikalias savybes visą namo eksploatavimo laikotarpį. Dėl to galima lengvai išvengti šilumos nuostolių žiemą, o vasarą apsaugoti patalpas, kad pernelyg greitai ir per smarkiai neįkaistų.

Kodėl verta namą šiltinti poliuretano putomis?
Stogą šiltinti poliuretano putomis naudinga ne tik dėl įprastų finansinių priežasčių, bet ir dėl putų termoizoliacinių savybių. Cels.pl – užtikriname šilumą ir PUR putų patvarumą, naudojame tik geriausių tarptautinio lygio gamintojų gaminius. Šilumos izoliacija šiuo metu yra viena iš geriausių investicijų, kurią galima užtikrinti namui. Optimaliai apšiltinus pastatą išsaugomas ilgalaikis jo gebėjimas kasdien funkcionuoti, nereikia ko nors taisyti ar keisti izoliacinio sluoksnio. Purškiamasis šiltinimas – investicija į ateitį.

Kviečiame susisiekti su mumis jums patogiu būdu ir susipažinti su visais mūsų įmonės pasiūlymais.