PUR PUTOS

šiltinimas pur putomis

šiltinimas pur putomis

šiltinimas pur putomis

šiltinimas pur putomis

šiltinimas pur putomis

šiltinimas pur putomis

Veiksmingai apšiltintas namas panaudojus poliuretano (PUR) putas

Veiksmingai apšiltintas namas – tai ne tik jo gyventojų šiluminis komfortas, bet taip pat ženkliai sumažėjęs energijos suvartojimas.

Poliuretano putos (PUR) vis dažniau paisrenkamos sąmoningų statytojų. Namo projektavimo metu svarbu yra tai, kad parinktume geriausias izoliacines medžigas.

Pastatų šilumos izoliacija – tai raktas į energinį efektyvumą, šiltinimas poliuretano putomis (PUR) purškimo būdu garantuoja gerą rezultatą ištisus metus. Mūsų pasiūlymo Klientams esmė – poliuretano putomis purškimo būdu įrengta izoliacija. Specializuojamės namų šiltinime, tiek naujų, tiek atnaujinimo reikalaujančių namų.

Siūlome palėpių, stogų, fasadų ir pamatų šiltinimą purškimo būdu. Izoliacija poliuretano putomis purškimo būdu – tai preciziškas sprendimas, kadangi putos įsispraudžia netgi į sunkiausiai pasiekiamas vietas ir užpildo bet kokias ertmes.

Namai

Halės ir sandėliai

Netipiškos konstrukcijos

Pastatų atnaujinimas

Technologinės palėpių apšiltinimo galimybės moderniose statybose

Statytojai, rinkdamiesi izoliacinę medžiagą, dažniausiai svarsto du pagrindinius sprendimus, t.y. naudoti akmens vatą arba poliuretano putas. Abi mdžiagos turi savo privalumų, tačiau jų efektyvumas priklauso nuo daugelio veiksnių. Kuomet svarstome, kuri iš šių medžiagų geriau apšiltina, verta sutelkti dėmesį į kai kuriuos techninius aspektus. Pagrindinis klausimas susijęs su šilumos laidumo koeficientu, vad. lambda (λ). Kuo žemesnė λ koeficiento vertė, tuo geresnės medžiagos izoliacinės savybės.

Galutinis sprendimas dėl izoliacinės medžiagos pasirinkimo turi įtakos ne tik pastato šiluminiam efektyvumui, bet taip pat investicijos išlaidų dydžiui bei izoliacijos užimamai erdvei. Tai svarbu visų pirma palėpėse, kur kiekvienas erdvės centimetras yra aukso vertės. Įpurškiamos poliuretano putos – tai modernus sprendimas, kuris garantuoja puikią izoliaciją. Savo unikalių savybių dėka, putos puikiai sulimpa su pagrindu ir tokiu būdu išnyksta šilumos tilteliai. Palyginus su vata, poliuretano putos yra labiau efektyvios, kadangi užima mažiau erdvės, o izoliacinis efektyvumas išlieka toks pat.

Kokiu būdu PUR putos įtakoja mus ir mūsų aplinką?

Purkšti skirtos putos ir jų neįtikėtinos izoliacinės savybės yra gerai žinomos statybų sektoriuje, bet kokią jos turi įtaką žmogui ir gamtinei aplinkai? Gyventojų saugumas ir komfortas yra prioritetai kiekvienam, kas planuoja namo atnaujinimą. Šiltinimas yra veiksmingiausias, kuomet panaudojamos geriausias šilumines savybes turinčios poliuretano putos. Dar daugiau, verta atkreipti dėmesį į izoliacijos įtaką žmonių sveikatai. Ar tai saugus sprendimas? Be abejonių, taip! Šiltinimas įpurškiamomis putomis yra iš tikrųjų saugiausias. Mūsų naudojamos poliuretano putos (PUR) yra ekologiškos ir sudėtyje neturi kenksmingų medžiagų.

Nereikia jaudintis, kad įkvėpsite kenksmingų garų ar dalelių, kurios kenkia Jūsų sveikatai. Purškiamos poliuretano putos po panaudojimo nedulka, netrupa ir yra neutralios alergiškiems žmonėms. Tai svarbi informacija tiems, kurie rūpinasi sveiku namų mikroklimatu. Išskyrus naudą sveikatai, PUR putos taip pat turi teigiamą poveikį aplinkai. Didėjančio ekologinio sąmoningumo eroje daugelis statytojų ieško statybinių medžiagų, kurios yra draugiškos planetai. Poliuretano putos neturi neigiamo poveikio aplinkai, jose nėra ozono sluoksnį ardančių dujų, putos gaminamos panaudojus 100% vandenį. Tai liudija, kad statybų technologijos yra glaudžiai susijusios su aplinkos apsauga.

Pasižiūrėkite, kaip šiltiname putomis

SKUBUS KONTAKTAS

Reikia daugiau informacijos?
Susisiekite su mūsų specialistais

Formularz kontaktowy - Ocieplenia